Atribuită Cumpărare directă

PAPETARIE

Număr anunț
DA24900360
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
Cod CPV
22852000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,15 RON
Valoare atribuită
625,15 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,15 RON

din 625,15 RON estimat