Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru Tractor Rutier MC , nr.locuri= 1, 4400 cmc, putere =68 kw, tonaj= 4500 kg Prima de asigurare 286,35 ron Valabilitate 12 luni in perioada 08.02.2020-07.02.2021 Mod de plata integral.

Număr anunț
DA24887224
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,35 RON
Valoare atribuită
286,35 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286,35 RON

din 286,35 RON estimat