Atribuită Cumpărare directă

File salau cu piele ( denumire lat. Sander Lucioperca) , salbatic, marime 70-120gr, 120-170gr, ambalat vrac la cutie carton de 5 kg

Număr anunț
DA24915159
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 28629842)
Furnizor / câștigător
INTERFRIG FISH SRL (CUI 32548657)
Cod CPV
03310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
688,05 RON
Valoare atribuită
688,05 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

688,05 RON

din 688,05 RON estimat