Atribuită Cumpărare directă

1. Cablu UTP cat. 5e cupru 20 m = 25,40 lei 2. Pat PVC 20x10mm 14 m = 32,62 lei 3. Priza UTP cat.5e simpla aplicata 1 buc = 28,23 lei 4. Mufa RJ45 3 buc = 1,50 lei 5. Cablu UTP patch 2m 1 buc. = 4,72 lei 6. Realizare retea ( cablare, montaj, punere in functiune echipamente) = 134,58 lei

Număr anunț
DA24914641
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
POWERNET S.R.L. (CUI 18478351)
Cod CPV
45314320-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,45 RON
Valoare atribuită
210,45 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,45 RON

din 210,45 RON estimat