Atribuită Cumpărare directă

DCI: MANNITOLUM Cutie x 10 pungi din PVC plastifiat x 1 tub conector lateral x 500ml solutie perfuzabila INFOMED FLUIDS SRL - ROMANIA

Număr anunț
DA24884555
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33621400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.054,04 RON
Valoare atribuită
3.054,04 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.054,04 RON

din 3.054,04 RON estimat