Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: FAIANTA ALBA 20*30 MP 200 19.74 ADEZIV CM 9 SAC 26 KG BUC 50 15.8 VAR SUPERLAV 25kg-4l amorsa cadou KG 150 2.35 VAR HIDRATAT BUC 20 10.16 AMORSA BETON CONTACT KG 60 5.93 DILUANT 0,9 L KG 20 6.36 AMORSA VAR 5L LITRI 50 1.66 VOPSEA ALBA 4L BUC 5 49.15 VOPSEA ROSIE 4 L BUC 2 49.15 VOPSEA CREM 4L BUC 4 49.5 PENSULA VOPSIT 50MM BUC 10 1.57 PENSULA VOPSIT 70MM BUC 10 1.57 AMORSA HIDROIZOLATOARE CL50=12,5L KG 60 9.33 ELECTROZI SUPERTIT 2,5MM 2,5 KG\CUTIE KG 18 8.88 ELECTROZI SUPERTIT 3,25MM 2.5KG\CUTIE KG 20 7.56 DISC DIAMANTAT230MM BUC 1 33.52 DISC DIAMANTAT 125MM BUC 2 11.24 PANZA FLEX 125*1, PT INOX BUC 50 4.03 PANZA FLEX 230*1,9 PT INOX BUC 50 8.46 PERIE SMIRGHEL 125MM FLAPSURI BUC 20 9.04
- Număr anunț
- DA24889753
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.165,29 RON
- Valoare atribuită
- 8.165,29 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.