Atribuită Cumpărare directă

Oficiul National pentru Jocuri de Noroc doreste sa achizitioneze 6 buc. cartuș toner original pentru Lexmark MX 617DE, 8.500 pagini standard, monochrome laser, cod produs 51B2H00.

Număr anunț
DA24890152
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL PENTRU JOCURI DE NOROC (CUI 31717537)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.761,34 RON
Valoare atribuită
3.761,34 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.761,34 RON

din 3.761,34 RON estimat