Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare in camera single cu mic dejun inclus la Hello Hotels in perioada 04-07.02.2020. Total: 499.66 Lei (TVA si Taxa locala de promovare turistica incluse)

Număr anunț
DA24879856
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL TARANULUI ROMAN DIN BUCURESTI (CUI 4192480)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,87 RON
Valoare atribuită
475,87 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,87 RON

din 475,87 RON estimat