Atribuită Cumpărare directă

EMAIL IDEEA! ALB POLAR E51101 2.5L KOBER buc 5 x 47,39 lei/buc

Număr anunț
DA24897602
Autoritate contractantă
Goldterm Mangalia SA (CUI 30750004)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,95 RON
Valoare atribuită
236,95 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,95 RON

din 236,95 RON estimat