Atribuită Cumpărare directă

Achizitie material didactic si table scolare Scoala Buciumeni

Număr anunț
DA24907170
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NATALIA NEGRU (CUI 22673610)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195900-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.983 RON
Valoare atribuită
3.983 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.983 RON

din 3.983 RON estimat