Atribuită Cumpărare directă

mere rosii 10 carne tocata 16 jaurt de fructe 40 griz 5 pateu bucegi 30 fidea gyermei 20

Număr anunț
DA24892741
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN BERDE MOZES (CUI 17091518)
Furnizor / câștigător
PERFEKT SRL (CUI 15395782)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,24 RON
Valoare atribuită
537,24 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,24 RON

din 537,24 RON estimat