Atribuită Cumpărare directă

Ecran de proiectie pe trepied, 180x180 cm, 2x3 Eco COD: 313111711 Ecran mobil, usor de transportat, montat si demontat Trepied stabil, reglabil inaltime/ inclinatie Dimensiuni ecran: 180 x 180 cm Zona vizibila: 173 x 173 cm Bordura neagra: 3 cm Format: 1:1

Număr anunț
DA24916550
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 NEGRESTI-OAS (CUI 17337788)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30231300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.305,90 RON
Valoare atribuită
1.305,90 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.305,90 RON

din 1.305,90 RON estimat