Atribuită Cumpărare directă

MANUSI CHIRURGICALE NR. 6.5 = 2000 PERECHI; MANUSI CHIRURGICALE NR. 7 = 3.000 PERECHI; MANUSI CHIRURGICALE NR. 7,5 = 6500 PERECHI; MANUSI CHIRURGICALE NR. 8 = 2500 PERECHI; MANUSI CHIRURGICVALE NR. 8,5 = 1000 PERECHI; MANUSI CHIRURGICALE ORTOPEDIE NR. 8 = 300 PERECHI

Număr anunț
DA24890120
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.480 RON
Valoare atribuită
12.480 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.480 RON

din 12.480 RON estimat