Atribuită Cumpărare directă

Reparare pompa - 237 Reparare pompa - 283 Reparare pompa - 280 Reparare pompa - 535 Reparare pompa - 610

Număr anunț
DA24908910
Autoritate contractantă
COMUNA AVRAMESTI (CUI 4367892)
Furnizor / câștigător
STATOR AC SRL (CUI 18485766)
Cod CPV
50511000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.945 RON
Valoare atribuită
1.945 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.945 RON

din 1.945 RON estimat