Atribuită Cumpărare directă

500ml aro sapun lichid ocean,0.5l aro alcol sanitar 70, aro prosoape hart,sigma dosar a4.sigma h cop a4 80g

Număr anunț
DA24905899
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ASTRA PITESTI (CUI 4122329)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,26 RON
Valoare atribuită
599,26 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
25.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,26 RON

din 599,26 RON estimat