Atribuită Cumpărare directă

Achizitia se deruleaza prin proiectul MODERNIZARE ȘI DOTARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ TĂRLUNGENI - STRUCTURA PURCĂRENI Specificatii minime solicitate: • Procesor min 2,5 Ghz – max 4,5 Ghz • Memorie min 8 Gb DDR 3/DDR 4, • - Software preinstalat: Windows 10 și MSOffice

Număr anunț
DA24906606
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TARLUNGENI (CUI 29459304)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.570 RON
Valoare atribuită
3.570 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.570 RON

din 3.570 RON estimat