Atribuită Cumpărare directă

Pachet Servicii de asistenta software, service si actualizare Sistem Informatic Integrat Financiar - Contabil "eXpert bugetar " si "Salarizare", pret pe luna/ serviciu/ pe 12 luni; pe anul bugetar 2020; initierea tine loc de comanda

Număr anunț
DA24925954
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat