Atribuită Cumpărare directă

Scaun de birou și articole de birou pentru buna desfășurare a activității Arhitectului șef al orașului Ciacova. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr.489/21.01.2020.

Număr anunț
DA24893515
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570,43 RON
Valoare atribuită
570,43 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570,43 RON

din 570,43 RON estimat