Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 37456209 PRET DE CATALOG: 1.315,46 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: TELINA RO KG CI ROSII ES KG CI SCAN.PATE BUCEGI PO200G LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L CORONITA ZAHAR 1KG OET.ZAHAR VANILINAT 8G ROUA FLOR.MIERE SAL950G COLONIAL NUCA DE COCOS 10 ORLANDO PIPER ALB M100G P.F.NUGA BL.COACAZE 100G PRESIDENT UNT NESAR.82% 2 LADORNA SMANTANA 25% 300G mai putin
- Număr anunț
- DA24894286
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.315,46 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.