Atribuită Cumpărare directă

lemne foc transportate si debitate

Număr anunț
DA24897030
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic Prundu (CUI 19128052)
Furnizor / câștigător
VĂDUVA G NICU (CUI 40331313)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.622 RON
Valoare atribuită
4.622 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.622 RON

din 4.622 RON estimat