Atribuită Cumpărare directă

ADV 1126509VW KOMBI 1 KIT AMBREAJ + VOLANTA -- LUK BUC 3 2037,82 6113,46 2 EGR VW KOMBI -- ENGITEC BUC 2 680,67 1361,34 3 DISC FRANA FATA - ABE SET 4 134,45 537,80 4 FILTRU ULEI -JACOPARTS BUC 5 20,59 102,95 5 FILTRU COMBUSTIBIL -JC PREMIUM BUC 5 19,75 98,75 6 FILTRU POLEN -FILTRON BUC 5 29,83 149,15 7 FILTRU AER - DREISNER BUC 5 17,23 86,15 8 PLACUTE FRANA FATA - JP GROUP SET 4 60,08 240,32 9 RULMENT ROATA FATA - BTA BUC 4 89,92 359,68 10 BOBINA INDUCTIE - JP GROUP BUC 3 78,14 234,42 11 FILTRU AER UTB BUC 1 147,06 147,06 12 FILTRU COMBUSTIBIL UTB BUC 1 3,78 3,78 13 FILTRU ULEI UTB BUC 1 9,24 9,24 14 FILTRU ULEI - DREISNER BUC 1 20,53 20,53 15 FILTRU AER AER - BOSS FILTER BUC 1 285,71 285,71 16 FILTRU USCATOR - DREISNER BUC 1 33,61 33,61 17 FILTRU COMBUSTIBIL - HENGST BUC 1 35,99 35,99 18 FILTRU POLEN - BOSS FILTER BUC 1 39,04 39,04 19 FILTRU SUPILMENTAR - JP GROUP BUC 1 72,68 72,68 20 FILTRU AER MANN BUC 1 161,43 161,43 13 FILTRU COMBUSTIBIL SCA BUC 1 124,04 124,04 14 FILTRU ULEI SCA BUC 1 109,42 109,41 15 BEC H 4 12V BRECKNER BUC 20 4,62 92,40 16 BEC H 7 12 V BRECKNER BUC 30 3,78 113,40 17 BEC 12/21/5 BRECKNER BUC 20 0,71 14,20 18 BEC POZITIE 5W X12V BRECKNER BUC 20 0,67 13,40TOTAL 10559,94

Număr anunț
DA24912185
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.559,94 RON
Valoare atribuită
10.559,94 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.559,94 RON

din 10.559,94 RON estimat