Atribuită
Cumpărare directă
SET PIESE CONSUMABILE ( ECHIV 1617000424 ) * (1E2) 1617000A16 INEL * (1I5) 1610290069 GARNITURA RADIALA *(1G5) 1610283033 INEL DE RULARE * (1F4) 1610913029V EXCENTRIC * (1K4) 161631706 CUPLAJ * (5C) (V-1617000844) 1617000A37 ROATA * (1B2) 1616333041 ROTOR * (6E) 1614011083 ULEI ANGRENAJE (v-1615430019) * (18C) TIVELA S150 MANOPERA * UM
- Număr anunț
- DA24884554
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.341,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.341,07 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.