Atribuită Cumpărare directă

1- Timisoara, Strada Bujorilor, Nr. 193; servicii: 3 x cablu tv analogic = 60,4839 lei + tva 2- Timisoara, Strada Bujorilor, Nr. 193, Bl. -, Sc. -, Et. , Ap. P+1: servicii: 3 x cablu tv analogic = 60,4839 lei + tva 3 - Timisoara, Strada Popa Sapca, Nr. 3-5, Bl. -, Sc. -, Et. , Ap. camin servicii: 10 x cablu tv analogic = 201,6130 Lei + tva Timisoara, Piata Libertatii, Nr. 6-7, Bl. -, Sc. , Et. , Ap. servicii: 4 x cablu tv analogic = 80,6452 Lei; Total: 403.226 lei + tva Perioda contractuala 12 de luni

Număr anunț
DA24871627
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.838,76 RON
Valoare atribuită
4.838,76 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.838,76 RON

din 4.838,76 RON estimat