Atribuită Cumpărare directă

HP TONER Q2612A/FX-10/CRG-703,BK,2K,SQ,ECHIVALENT

Număr anunț
DA24899171
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
828,08 RON
Valoare atribuită
828,08 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

828,08 RON

din 828,08 RON estimat