Atribuită
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII DE REPARATII LA ECHIPAMENTELE DE AVERTIZARE ACUSTICA SI LUMINOASA INSTALATE PE AUTOSANITARELE VL 47 AMB, VL 95 AMB SI VL 66 AMB Descriere piese si subansamble noi, instalate: 1 Bec stroboscopic cu pentru girofar albastru spate GAA47 buc 1 x 298,00 = 298,00 lei VL 95 AMB Valoare piese si subansamble noi instalate TOTAL LEI = 298,00 lei Descriere servicii si deplasare interventie 1 Tarif deplasare interventie km 400 x 0,90 = 360,00 lei 2 Tarif interventie in regim normal buc 1 x 190,00 = 190,00 lei 3 Manopera reparare, instalare si punere in functiune alimentare modul actionare sirena buc 1 x 0,00 = 0,00 lei VL 47 AMB 4 Manopera instalare si punere in functiune bec stroboscopic girofar albastru spateGAA47 buc 1 x 95,00 = 95,00 leiVL 95 AMB 5 Manopera instalare si punere in functiune spic antena statie radio tetra buc 1 x 0,00 = 0,00 lei VL 66 AMB Valoare servicii manopera, interventii si deplasare TOTAL lei = 645,00 lei Valoare totala fara TVA = 943,00 lei Conform deviz prestari servicii de reparatii si rapoarte de interventie service
- Număr anunț
- DA24897676
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI 15571153)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 943 RON
- Valoare atribuită
- 943 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.