Atribuită Cumpărare directă

TOUJEO 300 UNITATI/ML X 5 STILOURI INJEC tine loc de comanda

Număr anunț
DA24926988
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,43 RON
Valoare atribuită
258,43 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,43 RON

din 258,43 RON estimat