Atribuită Cumpărare directă

Pachet cu filtre pentru autovehicule conform anunt de publicitate nr. ADV1126958

Număr anunț
DA24928044
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
42913000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,79 RON
Valoare atribuită
111,79 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,79 RON

din 111,79 RON estimat