Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hotel Continental Suceava. Tarif: 135 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus)

Număr anunț
DA24906303
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,57 RON
Valoare atribuită
128,57 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,57 RON

din 128,57 RON estimat