Atribuită Cumpărare directă

1 SACI 35-50 NGR;Saci menaj 35L, negri, HDPE, 50buc/rola Rola 1 2.84 2.84 2 DET GEAM 075;Hey detergent geam 750ml Buc 2 3.42 6.84 3 HIG ROZ40;Hartie igienica roz, 40buc/pachet Rola 40 0.41 16.4 4 LAV BBCX6;Laveta bumbac 6 buc/set Set 2 6.75 13.5 5 CIF SPRAY MULTI;Jd cif spray multisuprafete 400ml W2229 Buc 1 10.8 10.8 6 GALEATA 12S;Galeata 12L rotunda cu storcator Buc 2 8.55 17.1 7 MOP 250G;Sh mop sireturi 250gr Buc 2 3.38 6.76 8 COADA LEMN 1,2;Coada lemn natur 1,2m Buc 2 1.8 3.6 9 DET PARD LACR CR;Cr detergent pardoseli premium Lacramioara 5L Buc 1 18.45 18.45 10 MATURA COADA;Matura curatenie cu coada din lemn Buc 3 5.85 17.55 11 PROMAX LEMN CLASIC 5L;Rc promax lemn parchet clasic 5L Bidon 1 30.6 30.6 12 CLOR AXIAL5;Axial clor 5L Buc 1 9 9 13 COS 22;Cos gunoi 22L cu capac batant Buc 2 18 36 14 SET WC;Set wc perie + suport Buc 2 4.5 9 15 SANIT 5;Hey sanit anticalcar 5L Bidon 1 22.5 22.5 16 MAN NITRIL M100;Nitrylex manusi nitril M 100 buc/cutie Cutie 3 15.84 47.52

Număr anunț
DA24918214
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,46 RON
Valoare atribuită
268,46 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,46 RON

din 268,46 RON estimat