Atribuită Cumpărare directă

: Contract achizitie carburant auto pe baza de card. Achizitie carburanti auto pe baza de carduri in valoare de 16.806,72 lei fara TVA. Pretul de livrare efectiva a carburantilor la pompa este pretul valabil la pompa Rompetrol si/sau a statiilor partener in data alimentarii. Achizitionati cantitatea in functie de bugetul alocat achizitiei.Cardurile se elibereaza fara cost suplimentar. Alte conditii se negociaza prin contractul ce se va incheia. Pentru detalii suplimentare contactati licitatii@rompetrol.com

Număr anunț
DA24896626
Autoritate contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.806,72 RON
Valoare atribuită
16.806,72 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.806,72 RON

din 16.806,72 RON estimat