Atribuită
Cumpărare directă
Plasture in rola pe suport textil, cu margini zimtate, de culoarea pielii. Rezistent la rupere, se indeparteaza atraumatic fara a lasa reziduuri. Indicat pentru fixarea tuturor tipurilor de pansamente, fixarea sondelor, recomandat pacientilor cu piele normala. Dimensiune: 5 cm x 5 m. Mod de ambalare : individual/ rola
- Număr anunț
- DA24907622
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33141112-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.