Atribuită Cumpărare directă

Halat vizitator, botosei si capeline UF. Halat prevazut cu legaturi la spate si elastic la maneci, marime 3XL.Livrare in trei transe: prima în 48-72 h de la achizitie (halate 850, capeline 850, botosei 1400), a doua transa in iunie( halate 850, capeline 850, botosei 1300) si a treia in septembrie ( halate 800, capeline 800, botosei 1300).

Număr anunț
DA24918405
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
35113410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat