Atribuită
Cumpărare directă
1. SURUB M10, 4 BUC X 1.01 RON; 2. TIJA FILETATA M12, 1BUC X 6.72 RON; 3. PIULITA M12, 4 BUC X 0.25 RON; 4. GLET 5 KG X 0.84 RON; 5. CONEXPAND 14X150, 2 BUC X 3.36 RON; 6. VOPSEA 2.5 L, 1 BUC X 46.22 RON; 7. COLORANT VAR, 1 BUC X 12.61 RON; 8. PIESA CURATIRE, 1 BUC X 8.40 RON; 9. HOLSURUB, 100 BUC X 0.05 RON; 10. TUB FI 50, 1 BUC X 5.88 RON; 11. PC FI 12, 8.5 KG X 2.52 RON; 12. ROATA ROABA 1 BUC X 67.23 RON; 13. BUTUC USA, 1 BUC X 39.50 RON; 14. CANAL CABLU 18 M X 2.94 RON; 15. PRIZA DUBLA, 3 BUC X 9.24 RON; 16. PRIZA SIMPLA, 3 BUC X 5.88 RON; 17. STECHER , 4 BUC X 5.04 RON; 18. DIBLU 6X40, 100 BUC X 0.17 RON, 19. DIBLU FI 8 30 BUC X 0.25 RON; 20. SIR NUL, 1 BUC X 2.52 RON; 21. BANDA DUBLU ADEZIVA, 1 BUC X 7.56 RON; 22. SIFON FLEXIBIL, 1 BUC X 5.04 RON; 23. VOPSEA, 2 BUC X 13.45 RON; 24. GARNITURA, 3 X 0.42 RON; 25. SURUB M6X80, 10 BUC X 0.46 RON; 26. SURUB M8X100, 10 BUC X 1.68 RON; 27. ROBINET TRECERE, 1 BUC X 12.61 RON; 28. REDUCTIE 3/4 FI-1/2 FE, 1 BUC X2.94 RON
- Număr anunț
- DA24923730
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" SABAOANI (CUI 2613877)
- Furnizor / câștigător
- DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455,05 RON
- Valoare atribuită
- 455,05 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.