Atribuită
Cumpărare directă
fi 32 0,25 m 1 1,26 1,26 cot pvc fi 32 2 1,68 3,36 cleme fi 32 7 0,34 2,38 diblu fi 10 7 0,21 1,47 ram pvc fi 50 1 3,36 3,36 red pvc 1 4,2 4,2 mufa phd 25 fi 1 2,52 2,52 robinet 3/4 2 21,01 42,02 fi 32 1m 2 2,35 4,7 niplu zn 3/4 1 2,52 2,52 fi 32 0,25 m 1 1,26 1,26 cleme mcs 3/4 1 2,1 2,1 ram pvc fi 32 1 2,1 2,1 matura 1 7,14 7,14 trafalet 1 15,13 15,13 pensula 1 4,2 4,2 prelungitor trafalet 1 21,01 21,01
- Număr anunț
- DA24920112
- Autoritate contractantă
- ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
- Furnizor / câștigător
- MODERN DECOR GEOPETRI S.R.L. (CUI 27936903)
- Cod CPV
- 44115800-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120,73 RON
- Valoare atribuită
- 120,73 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.