Atribuită
Cumpărare directă
Test rapid (caseta) imunocromatografic pentru detectia calitativa a anticorpilor anti-Helicobacter Pylori in ser, plasma sau sange integral. Impachetare: 1 cutie = 30 teste (casete) ambalate individual. Continut: 30 casete ambalate individual, 1 flacon buffer suficient pentru 30 de testari. Producator: DIALAB, Austria. Marcaj de conformitate CE si certificate de calitate pe lot.
- Număr anunț
- DA24912096
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,50 RON
- Valoare atribuită
- 132,50 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.