Atribuită Cumpărare directă

franzela baghetebaton fructe branzoici chifle corn cozonac pesmet strudel trigon haios

Număr anunț
DA24882738
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARLECHINO (CUI 17978634)
Furnizor / câștigător
MIORITA HARV IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI 230859)
Cod CPV
15811000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.513,76 RON
Valoare atribuită
16.513,76 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.513,76 RON

din 16.513,76 RON estimat