Atribuită
Cumpărare directă
Tehnologie laser sau led color Interfata cu utlizatorul - Comenzi si mesaje in limba romana si engleza, display rabatabil color de 7 inch Viteza copiere/imprimare color minim 20 pagini A4 pe minut/ 10 pagini A3 pe minut Processor 1 GHz Dual core Memorie totala echipament 4 GB Hard disk minim 320 GB Volum lunar maxim - Minim 80.000 pagini Copiere Copii multiple - 1-999 Rezolutie de copiere 600x600 dpi Duplex - Copiere duplex automata Zoom - 25-400%, cu increment de 1%, independent pe axele X si Y Imprimare Limbaje de descriere a paginii - PCL 5e/6, PDF, TIFF, HP-GL Rezolutie de imprimare - 1200x2400 dpi Conectivitate Ethernet 10/100/1000 BaseT, USB 3.0 direct print, NFC, Wi-Fi Sisteme de operare - Windows 7, 8, 10 Scanare Rezolutie de scanare - 600x600 dpi color Viteza scanare - 55 ipm mono/color Dimensiunea maxima de scanare A3 Functii scanare scanare pe email, scanare catre memorie USB, SMB, FTP Formate de fisiere TIFF, JPEG, PDF, XPS, Searchable PDF, Password-protected PDF Manipulare hartie Capacitate alimentator de documente originale - DADF 110 coli la 75 g/m² Capacitate hartie 1100 coli A3 Tipuri de media hartie standard, hartie pretiparita, plicuri, carton, hartie reciclata Dimensiuni hartie imprimateA5,A4,A3 si formate particulare intre A5 si A3 Grosime hartie 60-250 g/mp din cel putin 2 tavi Iesire hartie 500 coli Stand mobil da Securitate Functii Secure Print, FIPS 140-2 encryption, IP Filtering, Audit Log Administrare echipament Interfata web de administrare
- Număr anunț
- DA24906934
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TARLUNGENI (CUI 29459304)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30121400-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.490 RON
- Valoare atribuită
- 12.490 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.