Atribuită Cumpărare directă

MOP250 Zorex Classic Rezerva mop bumbac 250gr 10 BUC 2.68 26.8 YMRPH5 Mr. Proper Hypobleach Dezinfectant suprafete 5L 10 LITRI 6.24 62.4 GSM400BASIC Zorex Basic Saci menaj negri 120L 10/rola 20 ROLA 2.28 45.6 GSM862 Zorex Basic Saci menaj negri 60L 20/rola 20 ROLA 1.38 27.6 XDLP1 Zorex Pro Detergent lemn parchet 1L 10 LITRI 3.07 30.7 XDPO1 Detergent pardoseli Orange 1L 10 LITRI 4.44 44.4 LMP4 Zorex Pro Lavete microfibra 4/set 8 BUC 4.78 38.24 XESM1 Efekt Solutie mobila cu pulverizator 1L 4 LITRI 10.15 40.6 XDG750 Hillox Detergent geamuri cu pulverizator 750ml 13 BUC 2.51 32.63

Număr anunț
DA24907601
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST BUSINESS S.R.L. (CUI 26556523)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348,97 RON
Valoare atribuită
348,97 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,97 RON

din 348,97 RON estimat