Atribuită Cumpărare directă

ABONAMENT LUNAT 4 LUNI SI PIESE DE SCHIMB PERIOADA APR. 2019-APR.2020

Număr anunț
DA24924292
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU SUPREVEGHEREA SI PROTECTIA ANIMALELOR (CUI 27243460)
Furnizor / câștigător
SERV ELECTRIC NIK INSTAL S.R.L. (CUI 27927743)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.000 RON
Valoare atribuită
71.000 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.000 RON

din 71.000 RON estimat