Atribuită Cumpărare directă

Detergent CAPSULE ARIEL 39B Prosop hartie min. 100 ml Sapun lichid PROTEX -300ml Sapun lichid 5L DERMO 3 Calgon pt masina de spalat 1kg(pudra)/cutie 10

Număr anunț
DA24917751
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.005,88 RON
Valoare atribuită
3.005,88 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.005,88 RON

din 3.005,88 RON estimat