Atribuită Cumpărare directă

Certificat sanitar - veterinar pentru subproduse de origine animală/produse derivate care nu sunt destinate consumului uman - Conform anexei 35 seria CS 010001 - CS 013000 - 60 TOPURI Certificat sanitar - veterinar pentru subproduse de origine animală/produse derivate care nu sunt destinate consumului uman - Conform anexei 37 seria CS 013001 - CS 014300 - 26 TOPURI Certificatele sunt in doua exemplare autocopiative, prima pagina alba cu scris negru, a doua pagina verde cu scris negru, rit de rupere, seriile se tipăresc pe ambele pagini, 50 exemplare /top, 100 pagini/top

Număr anunț
DA24928702
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
Furnizor / câștigător
LIMPEZA SRL (CUI 14786251)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.548 RON
Valoare atribuită
1.548 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.548 RON

din 1.548 RON estimat