Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hotel Continental Suceava. Tarif: 135 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus) pt autoarea studiului necesar realizarii spectacolului Curand, aici va fi pustiu, Maian Patrascu Ruxandra Check in 31.01.2020-check out 02.01.2020.
- Număr anunț
- DA24925209
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MUNICIPAL “MATEI VISNIEC” SUCEAVA (CUI 35143372)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257,14 RON
- Valoare atribuită
- 257,14 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.