Atribuită
Cumpărare directă
CASCAVAL DIN LAPTE DE VACA DELACO kg. 5 21.10 105.50 9.50 2 MUSCHI FILE VIDAT CRIS-TIM ALPINIA kg. 7 23.83 166.81 15.01 3 LAMAI CAL. I kg. 3 6.99 20.97 1.89 LIVRARE GRATUITA.PLATA LA TERMEN, MAXIM 30 DE ZILE TERMENUL DE VALABILITATE AL OFERTEI ESTE DE 90 DE ZILE
- Număr anunț
- DA24864268
- Autoritate contractantă
- UM01877 (CUI 4266251)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 293,28 RON
- Valoare atribuită
- 293,28 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.