Atribuită Cumpărare directă

REFACERE FINISAJE DUPA REPARATII EXECUTATE conform oferta de pret nr.305/20.01.2020

Număr anunț
DA24928231
Autoritate contractantă
Tribunalul Harghita (CUI 4245542)
Furnizor / câștigător
FORMA-CON SRL (CUI 18325234)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.097,85 RON
Valoare atribuită
1.097,85 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.097,85 RON

din 1.097,85 RON estimat