Atribuită Cumpărare directă

30 seni basic l,30 seni basic xl,100 manusi ambulex latex,100 pahare 200ml,3 aro spalatoare metal pachet,500ml f l solutie antistatic,1l mr ocean,500ml dez univ sanytol,750ml domestos citrus,500ml triumf degresant spray,1.3l fayri

Număr anunț
DA24928778
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
572,38 RON
Valoare atribuită
572,38 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

572,38 RON

din 572,38 RON estimat