Atribuită Cumpărare directă

Digi Internet Business 90 Mbps - tarif 107 lei x 81 pachete = 8667 lei + TVA / LUNA IP suplimentar -tarif 4,45 lei x 39 pachete= 173,55 lei + TVA/ LUNA Total: 8840,55 lei + TVA Perioada contractuala:11 luni

Număr anunț
DA24898550
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC POLITIA LOCALA SATU MARE (CUI 18194023)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72318000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.246,05 RON
Valoare atribuită
97.246,05 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97.246,05 RON

din 97.246,05 RON estimat