Atribuită Cumpărare directă

PACHET LEGUME NUMAR DE REFERINTA: PACHET LEGUME PRET DE CATALOG: 335,20 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15300000-1 Fructe, legume si produse conexe (Rev.2) DESCRIERE: BANANE,PORTOCALE

Număr anunț
DA24852622
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT (CUI 29347866)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI 2517969)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,20 RON
Valoare atribuită
335,20 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,20 RON

din 335,20 RON estimat