Atribuită Cumpărare directă

Prezenta cumparare directa este o comanda ferma!! RN 1/13.01.2020 Guler cervical adult=50 buc/copil =50buc Pipa guedel rosu100 MM=20 BUC,roz 40 MM=10 BUC,50 MM albastrui inchis =10 BUC,60 MM negru=20BUC ,70 MM alb=20 BUC,80 MMverde=30BUC,90MM galben =40 buc Sonda / sonde aspiratie:10 FR negru=100 BUC,12FR alb=100BUC,14 FR verde inchis =100BUC,16 FR portocaliu=100buc,8 FR albastru=100 BUC

Număr anunț
DA24851149
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.325 RON
Valoare atribuită
4.325 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.325 RON

din 4.325 RON estimat