Atribuită Cumpărare directă

Plic DL 110x220mm siliconic cu fereastra DR personalizat buc 60000; Plic C4 229x324mm silicon alb 80g 22460 buc 100.

Număr anunț
DA24843303
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.824 RON
Valoare atribuită
4.824 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.824 RON

din 4.824 RON estimat