Atribuită
Cumpărare directă
UPS APC BR1200GI Power-Saving Back-UPS Pro, 1200VA / 720W, 230V Line Interactive. Tipodimensiune: Tower. Topologie: Line Interactive. Putere aparenta: 1200 VA. Putere reala: 720 W. Semnalul la iesire: simulare unda sinusoidala. Conectori intrare: IEC-320-C14. Conectori iesire: 5x IEC-320-C13 (Battery Backup), 5x IEC-320-C13 (Surge Protection only), 2x IEC Jumpers (Battery Backup). Afisaj LCD, management. Protectie telefon/ fax/ modem/ internet: Da. Conectivitate: USB, DB-9 RS-232. Continut de livrare: aparat, 2x cablu IEC, cablu de telefon, cablu USB, software si documentatie. Garantie: 36 luni. Pret promotional !!!!!
- Număr anunț
- DA24855836
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.353 RON
- Valoare atribuită
- 1.353 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.